poniedziałek, sierpnia 07, 2006

Burn, baby burn... DK2 Powraca ]:)

Przymierzałem się do napisania czegoś, ale jakoś nie miałem o czym. Wstaję. Coś robię. Idę spać. I tak ciągle... nic ciekawego. Do tego jakoś nic mi się ostatnio nie chciało. Aż do przedwczoraj, gdy powrócił ON...Jak to mówią anglicy "old habits die hard" ]:)
Jedna rzecz zawsze mi humor poprawiała - pół godzinki gry w Dungeon Keeper 2. Ale od kiedy mam Windows XP mogę o niej zapomnieć, bo poprostu się wiesza. Ale przedwczoraj się szczęście do mnie dwa razy uśmiechneło. Raz znalezieniem przepisów na elitarne stwory, a w szczególności na "Elite Dark Angel" ]:D Od razu chciałem to wypróbować, ale gra ciągle się zawieszała... ]:(
Po czym trafiłem na to. Sprawdziłem i działa ]:)
No może nie do końca, bo z wychodzeniem z gry sąteż problemy, ale nie pada przynajmniej po 2 minucie gry. Btw, od dziś moją ulubioną piosenką jest znów "Disco Inferno" Bee Gees.

Took by suprise, one hundred stories high
people, get loose your, getting down on the roof
dont't you hear, folks screaming, out of control
it was so entertainin', when the boogie
starts to explode, i heard somebody say

burn, baby burn, disco inferno
burn, baby burn, come burn that mother down
burn, baby burn, disco inferno
burn, baby burn, come burn that mother down, burnin'

2 komentarze:

Denzel pisze...

Siem, słuchaj, szukam tego kawałka wszędzie, ale nigdzie nie ma! Potrzebuje oryginał z DK2 a wszędzie jest wersja The Trammps. Help! :P

Lightnir pisze...

Jak masz grę to możesz sobie dźwięki wyciągnąć. W katalogu sounds instalacji gry są pliki, które są de facto plikami muzycznymi w formacie MPEG-2 tylko z innym rozszerzeniem. Niestety nie pamiętam dokładnie w którym pliku to było.